Aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ TS Bruntál, s.r.o.

V sobotu 12. 5. 2018 proběhl Den otevřených dveří TS Bruntál, s.r.o. Program zahrnoval zejména ukázku techniky a zázemí společnosti, ale byla zde připravena i doprovodná zábavná činnost.  Návštěvníci si mohli sednout např. do popelářského vozu, svézt se na vysokozdvižné plošině a zejména děti ocenily také projížďku zametacím vozidlem. Prozkoumat bylo možné i další zařízení jako traktůrky, travní sekačku a jiné vozidla. Na plátně bylo možné zhlédnout prezentaci společnosti včetně ukázky naší činnosti v praxi. Hravou formou probíhala osvěta na téma recyklace odpadu se společností EKO-KOM, u které nechyběly drobné odměny.

Součástí akce byla soutěž o zaplacení poplatku za svoz odpadu na rok 2019 pro čtyřčlennou rodinu. Účastníci měli napsat rozdíl v počtu kusů PET lahví mezi kontejnerem naplněným 1,5 litrovými zmačkanými PET lahvemi a kontejnerem naplněným 1,5 litrovými nezmačkanými PET lahvemi.  Rozdílu nakonec byly nejblíže dvě paní se stejným tipem. Více štěstí při losu nakonec měla paní Veronika Křižaničová z Bruntálu. Paní Švrčkovou, která statečně absolvovala celý program, jsme odměnili cenou ve formě dárkového poukazu do Wellness centra Bruntál.

V závěru programu nám díky slunečnému počasí bylo umožněno nastříkat bublinkovou hasičskou pěnu, kterou se s úsměvy na tváři, nořily děti všech věkových kategorií.

Lidem, kteří nás podpořili svou návštěvou, děkujeme za účast, a jak se nám akce vydařila, můžete zhlédnout v přiložené fotogalerii. V průběhu tohoto týdne bude přiloženo také video z natáčení dronem.

foto ke zhlédnutí zde
video ke zhlédnutí zde

Plánované akce:

Plavání PRO DĚTI OD 1 ROKU
Spojte zábavu s výukou svého dítěte. Wellness centrum Bruntál nabízí balíček služeb, který obsahuje lekci plavání, zábavu a relaxaci. (více informací)

svoz BIO probíhá každou středu a čtvrtek

 

 

 

 

Zajímavé odkazy:

  • Klimatické změny ničí lesy v Moravskoslezském kraji další informace
  • Česko má kvůli Číně potíže s odpady. další informace
  • Studie nové podoby zimního stadionu. další informace
  • 25 km2 přírody bylo zachráněno právě díky třídění odpadu. další informace
  • TS Bruntál, s.r.o. spolu s obcí Roudno a Valšov se stali partnery v projektu ISNO
  • Každý Čech vyprodukoval 308 kg odpadů, 43 kg vytřídil další informace